| AnaSt2001 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la mate-info la filologie normal in acelasi liceu.(in vacanța de vara)
Ce acte imi trebuie pentru transfer?
Iar daca eu depun cererea inaintea unui elev cu media mai mare decat a mea, se va lua cererea mea ea?

Răspuns Câştigător
| LucianFlorin3 a răspuns:

Deci pentru a te transfera la alt profil, dar din acelasi liceu, trebuie sa te duci la secretariat unde vei completa o cerere de transfer. Dupa aceea vei da un test de calificare. Nu cred ca iti vor trebui acte, din moment ce esti deja inscris la liceu, au datele tale. Daca sunt destule locuri libere la acel profil, nu conteaza ca ai o medie mai mica decat a celorlalti.