| TeneMene a întrebat:

Vreau sa ma transfer de pe profilul turism si alimentatie pe mate-info, evident la un liceu mult mai bun. Care ar fi diferentele pe care ar trebui sa le dau? happy

Răspuns Câştigător
| Mihaii24 a răspuns:

Si eu sunt la turism si alimentate. big grin Si eu vreau sa ma transfer la stiinte! XDD Pai trebuie sa fii al 3 lea cel mai bun la invatatura din clasa ca sa reusesti sa faci transferul. Iar diferenta consta intr-un test la matematica. Nu e chiar atat de greu...din cate am inteles. Si nu va fi oral. big grin Poti sa te muti dupa un semestru. BAFTA! big grin

1 răspuns:
| deea857 a răspuns:

Probabil la chimie, biologie, mate si materii de profil. cel mai bine ar fi sa mergi la liceul respectiv si sa intrebi la secretariat. bafta!