| мιcυтѕαααα a întrebat:

Vreau sa va arat un truc pentru cei care nu va descurcati la niste exercitii. De exemplu exercitiul acesta: " Aflati cel mai mare numar par de 6 cifre." Sunt unii care nu stiu astfel de exercitii pentru ca stiti voi... nu le invatsa.hee hee Facem asa prima data. Stim ca numarul 999.999 este cel mai mare numar de 6 cifre. Da' e par? Nu, nu este. Asa ca in locul lui "9" de la sfarsit, punem cifra "8". Si asa am rezolvat exercitiul. Cel mai mare numar par de 6 cifre, fiind, 999.998. Sper ca am ajutat! Spuneti-mi daca v-a placut si dati-mi si voi niste smecherii din astea la alte exercitii sau chiar si la asta daca stiti. Multumesc! kisskiss

Răspuns Câştigător
| DΣΣΔ a răspuns:

мιcυтѕaaaa nu trebuie sa bagi toty fraieri ca ΔH in seama daca n-are ce face se baga cu ceilalty in sema auzi la el,, Mai bine-ai pune mana pe-o carte de romana sa "inveti" si tu." cine se crede mie scarba de genu asta de persoane. blah

21 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Invatsa?
Mai bine-ai pune mana pe-o carte de romana sa "inveti" si tu. happy

Esti tare inteligenta ca stii sa faci exercitiul ala.
Esti in clasa I sau II?

| PinkPanther a răspuns (pentru ΔH):

Mai lasa fata in pace, oricine mai apasa gresit pe statatura.

| мιcυтѕαααα explică (pentru ΔH):

Te trimit in suturi de aici daca nu pleci! Daca nu iti place, ce naiba raspunzi?

| ΔH a răspuns:

Nu plec, iti convine?
E un site liber, si comentez ce vreau eu.
cat despre "invatsat", PinkPanther, fi serios/serioasa, aia nu-i greseala.
Ma enerveaza la culme copii care scriu cu tz, ts, si si alte ca*aturi de-astea.

Iar problema...
fiti seriosi, si-un copil de clasa 2-a ar stii sa o faca.

| ΔH a răspuns:

DΣΣΔ, esti doar o proasta mica si cu paduchi in cap. happy

Nu, n-are voie sa scrie cu analfabetisme de-alea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ΔH):

Te sustin.

| мιcυтѕαααα explică:

Ah, dispari daca nu-ti convine! In a mea de neciopliti! Nu mai dati raspunsuri nefolositoare! AH, ma grabeam! Lasa ca geniu nici nu tu esti!winking

| мιcυтѕαααα explică:

Multumesc frumos, deea si pinkpanther. kiss

| мιcυтѕαααα explică:

Multumesc frumos, deea si pink panther! kiss

| мιcυтѕαααα explică:

AH, treaba ta! Daca vrei chiar raportat...Asta e!

| мιcυтѕαααα explică:

Deea, multumesc! Ai funda! M-ai ajutat mult cu incurajarile!

| мιcυтѕαααα explică:

Belengher nu te baga, te rog! Te bagi si tu acum ca musca in lapte?

| DΣΣΔ a răspuns:

Foarte tare exercityul...a da si u ΔH poate n-ar mai trebui sa comentezi ce uh nicidata nu ai gresit... doamne ce mai critici. ahhh

| DΣΣΔ a răspuns:

Na-i pentru ce

| DΣΣΔ a răspuns:

BHAY oameni bunii la cap ce suntetzy toty sariratzy pe saraca fata?, cei naibi nu mai are voie omul sa scrie cu,, ts",,, tz" kaci comenteaza uni ca voi... bagatzyva in cap e o tara LIBERA!

| DΣΣΔ a răspuns:

Da NewAn0nim iese cuu bataie. daca nu incep ceilalty incep eu

| DΣΣΔ a răspuns:

Vezy cum vorbesty ΔH.nu mai face pe desteptu ca nu impresionezii pe nimeniii...

| DΣΣΔ a răspuns:

Desteptilor ce sunteti
\

| DΣΣΔ a răspuns:

Da belengher ai dreptate asa zice regulamentul dar ce aveti de comentaty. мιcυтѕaaaa a explicat o problema de mate. daca ea scrie cu ts e numai treaba ei.nu trebuie sa va bagaty si voi repede.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DΣΣΔ):

Pai a incalcat regulamentul! Si invata sa scrii, arata respect fata de ceea ce e e in jurul tau.

| NewAn0nim a răspuns:

Iese cu bătaie?