| Alexandru_Băluți_1990 a întrebat:

Vreau sa va intreb daca este voie la ora de matematica sa vina o profesoara si sa ne asculte si sa ne dea note mici pe lucruri care nu le-am studiat? Mentionez ca profesoara nu am mai vazut-o in scoala pana acum si in ziua aceea a lipsit profesorul de matematica! Dau funda pentru raspunsuri bune!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, poate pune note in catalog. Dacă l-a suplinit, inseamnă ca a avut aprobarea lui!
Probabil v-au întrebat notiuni de bază care trebuiau știute.

| Alexandru_Băluți_1990 explică (pentru floresdemayo):

Nu au fost notiuni de baza ci aberatiile din capul ei! Pentru asta am luat legatura cu doamna diriginta si doamna dirctoare si a iesit pe usa scolii afara! Bine i-a facut!

1 răspuns: