| Senoritha a întrebat:

Vreau si eu nume de brezle in romana mai putin in engleza dar sa fie frumoase.

2 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Am sa iti dau eu cateva si in romana si in engleza. sper sa iti placabig grinozaDeHas,YahoO,TerrorKids,AllStar,RIP,TraficDeGuma,Lenesii, NeBuNaTiCii, Durex, BigFamily, ....Astea mi'au venit in minte in majoritatea am fost cand jucam si eu metintongue.Multa Bafta.:*

| mcorvin a răspuns:

ROUA era o societate f puternica intr-un mmorpg; prescurtare de la ROmanian United Armies