| alex_1645 a întrebat:

Vreau si eu o compunere despre Vitejia poporului roman. As vrea sa fie cam de 15 randuri. DAU FUNDA + VOT.

Răspuns Câştigător
| Gorillaz a răspuns:

Sunt multe de spus, din pacate nu am acum prea mult timp, dar iti pot spune pe foarte scurt, ca romanii nu au atacat niciodata, au fost oameni pasnici si iubitori, isi aparau poporul sau cand altii aveau nevoie de ajutor ne grabeam sa ii ajutam, poporul roman in cele mai grele situatii din istorie a luptat cu tot ce avea ca sa se elibereze de dusman, sa isi castige autonomia, au murit multi oameni pentru ca acum din pacate sa fim vanduti de altii crying in al doilea razboi mondial parca, america care e ditamai continentul a pierdut in jur de 30/300 de milioane, nu tin minte bine eventual mai cauta si tu, iar Romania aproape acelasi numar ca si america, ROMANIA! care e o tarisoara pe care abia o vezi pe harta, de asemenea, romanii ( majoritatea si mai ales de acum multi ani - nu de acum ) erau foarte corecti! Scuze, trebuie sa ies acum sper ca am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| superGgirl a răspuns:

Tu chiar nu poti sa-ti faci temele singur? Dar daca ai nevoie de ajutor la engleza, am 10 pe linie la engleza, pentru o funda fac oricebig grin

| andrew234 a răspuns (pentru superGgirl):

Te dai mare superGgril