| SadBoyForever a întrebat:

7 copiii de la mine din clasa au facut varicela, din aia cu bube multe si mici, insa unii au si din ala mare cu bube mari si mi-e teama sa nu il iau. Eu am facut varsat din ala cu bube mari pe a 8 -a cand eram la generala, eu acum sunt in ultimul an la liceu si de-asta ma tem sa nu il mai iau.
Ce credeti? Am sanse sa nu il mai fac?

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Păi dacă sunteţi în clasa a 12-a mai sunteţi copii? raised eyebrows Învaţă să minţi şi să postezi întrebarea la categoria potrivită şi anume *Sănătate*.

| DenisaMetal a răspuns:

Odata ce ai avut varicela, niciodata nu vei mai avea.

| missClumsy a răspuns:

La un moment dat o sa faci. trebuie sa se formeze un anumit tip de anticorpi.

| LuCi82820 a răspuns:

Nu mai ai cum sa faci pentru ca varicela si varsatul de vant sunt aceeasi chestie si nu ai cum sa faci fundita?

| ElaMiha97 a răspuns:

Nu mai faci pentru ca ai avut.

| Sanatate a răspuns:

Nu o sa mai faci, pentru ca ai avut odata. Poti sa stai linistit.