| anonim_4396 a întrebat:

A decedat un prieten foarte bun in accident de masina eram prieteni buni,colegi si nu stiu simt un gol in stomac,mi-e somn,nu ma simt bine daca imi amintesc l-am vazut in ziua aia si simt ca ametesc,o slabire, un rau de la stomac e din cauza asta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nai mancat bine de la suparare si suferi efecte secundare

| Anonima3127 a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru pierderea ta! Sincere condoleante, iar Dumnezeu sa il odihneasca pe prietenul tau.

E tulburator, atunci cand cineva de aceeasi varsta cu noi, trece in nefiinta. Raman multe amintiri, si la fel de multe semne ale intrebarii, de ce a trebuit sa se intample asa. E greu de acceptat, ca cel pe care il vedeai zilnic, cu care vorbeai zilnic, nu mai este, si nu o sa il mai vezi niciodata.

Pe langa starea de spirit, o asemenea pierdere, ne afecteaza si fizic. Cu siguranta aceste stari le ai din cauza durerii profunde pricinuita de pierderea prietenului tau.

Trebuie sa fii tare, chiar daca este foarte dureros ce se intampla, iar starea de soc si de tristete, va disparea incet. Pana la urma va trebui sa accepti situatia, pentru ca nu se mai poate face nimic, decat sa iti amintesti de el cu drag!

Mult succes, fii puternic, iar daca vrei sa vorbim mai multe, ma poti contacta si pe privat! sad

Răspuns utilizator avertizat
| dana12848 a răspuns:

Condoleantele mele.da eu cred ca e din cauza asta ..fi tareeee!winking

| xPiitiicaOx a răspuns:

Imi pare foarte rau pentru tine si pentru prietenul tau, condoleante. Stiu ca nu e usor sa pierzi pe cineva drag. S-ar putea sa te simti asa de slabit din cauza aceasta... Nu-i asculta pe cei care iti spun sa te apuci de baut sau sa te apuci de droguri, ar fi cea mai mare prostie din partea ta. Gandeste-te ca prietenul tau nu ar vrea sa te vada in ce stare esti daca bei sau faci alte chestii. Incearca sa te pui pe picioare, stiu ca e nasol, ingrozitor. Oricum, acum gandeste-te sa te faci bine, orice ai face, nu il mai poti aduce inapoi, dar gandeste-te ca el va fi mereu langa tine cand vei avea nevoie. Imi pare sincer rau, si sper ca o sa te faci bine. Condoleante.

| EşanuPaulaAndreea a răspuns:

Ăăă... caută-mă pe privat, am multe să-ţi spun.

| Ralucuttzzaaa a răspuns:

Sigur ii din cauza asta, mai ales daca erati prieteni buni, incearca sa te odihnesti si sa nu te mai gandesti la asta

| Comanici_Cristian_1990 a răspuns:

Relaxeaza-te, apucate de baut!