| Mirris a întrebat:

A mai luat cineva pastile cifran in timpul sarcinii(cu recomandarea medicului de familie)si daca da bebele a avut de suferit din cauza asta?

2 răspunsuri:
| saska09 a răspuns:

Dupa punctul meu de vedere nas zice de la baut fiind ca medicul po sa se incurce cu medicamentele si po si sa omori si pe bebelusul tau.

| Mirris explică (pentru saska09):

Oricum nu am luat pastilele deoarece am citit si eu prospectul acasa si am decis sa intreb pe acest site daca a mai luat cineva cifran si daca da, bebele a avut de suferit