| anonim_4396 a întrebat:

Am avut ultimul contact sexual neprotejat(am folosit ca metoda metoda traditionala)pe 24 dec., dupa 3 zile am facut un test de sarcina si acesta a iesit negativ, am avut menstruatie in luna ianuarie, feb si martie, dar am cateodata sezatie de greata, de ameteala sau somnolenta si chiar oboseala(mentionez ca am un program foarte incarcat si foarte des nu dau importanta meselor), este posibil sa fiu insarcinata?

1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa o ecografie abdominala, poate ai probleme cu colecistul sau poate esti doar surmenata.Alimentatia este foarte importanta, mananca fructe si legume proaspete, fa o cura de Magne B6, este un excelent tonic nervos.