| Deyyuu a întrebat:

Acum cateva luni i-am spus unei fete ca o plac, ea nu mi-a zis nimic.Dar dupa cateva zile eu am aflat ca ea il place pe un baiat.Dar baiatul ala nu o place pe ea.Dar eu o plac foarte mult si nu mia stiu ce sa fac.Ma ignora in fiecare zii.Imi Puteti da un sfat? Ce Sa Fac Sa Nu Ma Mai Ignore?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

E o nebunie totala sa inteleg.ea il iubeste pe ala si el nu.tu o iubesti si ea nu te iubeste pe tine big grin
pai du-te la ea si spune-i daca vrea sa fie prietena ta, ii spui uite nu stiu cum sa-ti zic dar nu o dau pe ocolite, iti zic direct : imi place de tine sau de la o vreme am inceput sa tin la tine mai mult decat prieteni si as vrea sa te intreb daca vrei sa fi prietena mea..vezi tu ce bolborosesti pe acolo.
daca zice ca nu vrea aia e nu te amagi. fete sunt destule stai linistit
aaa si daca te-a refuzat incearca s-o uiti nu sta cu gandul la ea ca mai rau iti faci..stii cum vine vorba aia : ea e fericita cu altu si tu te distrugi stiind bine ca nu te iubeste..bafta!

| Deyyuu explică (pentru Broadband):

Ms,Mult Asa O Sa Procedez.

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aşa este viaţatonguee cine placi, nu te place.Dar şi pe tine poate te place careva şi tu o ignori.

| mona a răspuns:

Cred ca nu ai nicio sansa daca te ignora repetat, uita de ea si gaseste-ti alta

| neutrino a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate. Renunta, dar nu jigni!

| 0735348400 a răspuns:

Dai si tu indiferenta si ai sa vezi cum vine ia la tine de oare ce indiferenta doare cel mai tare crede-ma stiu cum ie