| jaquelineee a întrebat:

Cum sa ma impac cu fostul prieten?! am fost cu el mult timp toata lumea zice ca o sa ne impacam ca de cele 99999 ori in care ne-am impacat... dar el nu ma priveste niciodata. delooc. daca sunt undeva unde e si el nu s uita deloc la mine niciodata. se uita la toata lumea mai putin la mine thinking ce pot sa fac? oare el mai tine la mine?

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Sincer ar trebui sa incerci sa il uiti, daca face faze din astea nu pre merita mare lucru, vrei sa il faci sa te vada? ignora-l si tu, pe noi baietii ne doare cel mai mult cand o fata ne ignora (e o chestie macho), atunci te va baga in seama... iar daca tine la tine iti va cere el sa va impacati, daca nu, sincer iti zic ca baiat inseamna ca nu te meritawinking

| Just a kid a răspuns:

Pff...stii de ce face asta? ca sa"te faca sa suferi"pentru ca stie ca pe tine te framanta asta.nu stiu dc v-ati despartit dar stiu ca asa am patit si eustraight facepe mine nici nu ma saluta.mdaoh go on.mia zis ca nu ma iubesteoh go on mi-a zis sal uit.si...dupa 3 saptamana a vnt la mine sa ne impacam
daca se uita la toti numai la tine nu eu cred ca o face tocmai de asta:sa observi tu si sa te consumi.nui fa jocul...
si de iubit...nu stiu ce sa zic depinde de ce a fost eu nu stiu pov ta. dar daca face asta un lucru e clar.incearca sa te faca pe tine sa cedezi poate.si sa suferi deci.MACAR PUTIN SI TOT MAI TINE LA TN
sa ne zici daca va impacati:*daca vrei ast msg pe privat sa mai vbm. team pwpat chao