| owneriest a întrebat:

Am 14 si o fata mi-a propus sa fim impreuna si am acceptat

dar nu stiu ce fac mai departe

dati-mi va rog niste sfaturi pentru prima intilnire si altele

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In primul rand, pentru a nu te face de rusine, intreab-o ce intelege ea prin " a fi impreuna". Poate ca doreste numai sa-i duci geanta, pentru ca de cucerit, baiatul trebuie sa cucereasca fata si nu invers.

| Niklauss a răspuns:

Dragut dragut eu zic sa o duci la film. dar daca nu e frumoasa nu are rost sa fi cu ea. si apropo la chestia cu filmu sa platesti tu bineintels ca asa se face la prima intalnire plateste baiatul. Sper ca te-am ajuta. Funda?

| owneriest explică (pentru Niklauss):

Off fetele astea cheltui ...cheltui si apoi te lasa

| Georgiana2505 a răspuns:

Hei happy Invit-o la un suc sau la un film si bineinteles sa platesti tu :d.Si nu uita sa fii tu!

| nursa a răspuns:

Sa para ca esti sigur pe tine chiar daca-ti tremura chilotii laughing Sa o duci la Mall sau undeva unde va place amandurora big grin Sa fi simpatic poate primesti si-un pup big grin!