| owneriest a întrebat:

Am 14 si o fata mi-a propus sa fim impreuna si am acceptat dar nu stiu ce fac mai departe dati-mi va rog niste sfaturi pentru prima intilnire si altele

2 răspunsuri:
| MissMarina a răspuns:

Invita fata la un suc, la un film, la o plimbare in parc, sau la mall..Asta tu decizi. Cand esti cu ea sa te comporti normal, nu ca si cum ai fi un disperat, si poate cine stie, o sa va si sarutati.Dar sa nu va panicati...Dar daca mergi cu ea la suc, sa ii faci cinste ca sa pari si tu un baiat de treaba.winking

Daca nu iti faci freza zi de zi..Iti poti face o freza, cu putin gel. Te poti imbraca in niste blugi si o camasa, sau un tricou, dupa cum doresti. A da..si nu uita iei o guma! happy

Bafta :X

Funda? puppy dog eyes

| andrugi a răspuns:

Sunt o tona de lucruri pe care ai putea sa le faci....incearca sa nu fie ceva foarte extravagant pentru ca nu vrei sa creada ca esti un disperat care vrea sa iasa totul perfect