| owneriest a întrebat:

Am 14 si o fata mi-a propus sa fim impreuna si am acceptat
dar nu stiu ce fac mai departe
dati-mi va rog niste sfaturi pentru prima intilnire si altele

6 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Daca nu ai bani sau etc nu trebuie sa mergi la restaurant eu n-am vazut asta la 14 ani cel putin.
Cel mai important e sa petrecti timpul impreuna o suni ii zici hai in parc, hai pe la mine vedem un film si mancam ceva, hai sa ne plimbam seara prin oras.Si va rog cei de mai sus, poate o sa apara si jos nu cersiti funda, macar atat sa faceti.

Răspuns utilizator avertizat
| Unicucebeea a răspuns:

Pai vorbeste frumos cu ea, fa-i complimente, zambeste-i mereu cand ai ocazia. La sfarsitul intalniri imbratiseaz-o lung happy

| Kinezuu a răspuns:

Mergi mai departe

| Bubumikutza a răspuns:

Pai eu zic sa lasi totul sa recurga totul de la sine daca simti ca iti place de ea.
La sfarsit fa ce smti tu ca ee bine... FUNDITA?

| gabyp18 a răspuns:

Eu cred ca unde nu exista iubire, intelegere, respect, incredere, sentimente, aceea nu este o relatie si doar o joaca. Varsta de 14 ani dupa parerea mea este cam frageda si iti spun si de ce. omul se schimba, se maturizeaza, atat trupeste cat si sufleteste si eu cred ca astfel de ''relatii'' 99, 9% nu rezista toata viata.