| oxana_1995 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos!
Am o prietena cu care m-am certat din cauza prietenului ei, si restul prietenilor nu mai vorbesc cu mine... i-am promis prietenie mele ca nu mai ies afara ca sa nu se interpreteze altceva pentru ca ea crede ca sunt cu prietenul ei... dar de 4 zile numai pot stau si ma gandesc la tot ce faceam impreuna am fost in parc cu varmea si imi aduceam aminte de ele.Sora mea iese afara si eu stau in casa imi este asa de greu ca uneori imi vine sa ma omor.
Cu mama sau cu altcineva nu pot sa vorbesc pentru ca nu ma inteleg bine cu ea tot spijinul meu erau prietenele mele.
Deci ce pot sa fac ca sa ies iar cu ele.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

De ce te sacrifici tu pentru ea? Vrei să-ţi pierzi prietenii doar pentru că "prietena" ta nu are încredere în tine?
Ar trebui să-şi dea seama că dacă ar exista posibilitatea ca tu să fii cu iubitul ei, înseamnă că ea nu e îndeajuns de bună pentru el. Serios acum, să aibă mai multă încredere în sine.
Şi tu ieşi afară, distrează-te! E vară! Discută cu ea şi zi-i că e paranoică.

Baftă! kiss

Răspuns utilizator avertizat
| george_4058 a răspuns:

Cereti mii de scuze si explica-i prietenei tane ca nu ai fosta cu "prietenul" ei si roag-o sa te ierte, sper ca te-am ajutat, fundita