| Elvisor a întrebat:

Ajutor ma simt singur, rau am tot felul de ganduri urate uneori mai ales seara nu se joaca nimeni cu mine nu am pe nimini aproape
doar pe mama

CE SA FAC

7 răspunsuri:
| geoka23 a răspuns:

Spune-i mamei tale ce te framanta si te va ajuta asta crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar mama ta iti este cea mai buna prietena...fii mai sociabila( cu ceilalti friends ), invita-i uneori pe prietenii tai la un suc, o pizza, in parc happy

Răspuns utilizator avertizat
| oompaloompa a răspuns:

Vorbeste cu mama ta, o sa te ajute ea sunt sigura!

| b2013 a răspuns:

Vizioneaza comedii!
Ar trebui sa ajute sa dispara gindurile urate.

| SebastyanRata a răspuns:

Citeste niste carti (comedii). vizioneaza filme amuzante. Seara inainte de culcare incearca sa te gandesti la ceva frumos. Funda?

| jazzzy a răspuns:

Incearca discuti cu mama ta despre gandurile tale. Seara, inainte de culcare, citeste carti despre ceea ce te pasioneaza.Acestea iti vor distrage atentia de la gandurile urate.