| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si imi place de un baiat cu aproape un an mai mare decat mine, dar nu stiu daca si lui ii place de mine.cu aflu?

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Intreaba-l

Răspuns utilizator avertizat
| IuliaWosster a răspuns:

Pai diferenta intre voi este perfectahappyacum partea mai greahappytrebuie sa fi foarte atenta la gesturile luihappycum se comporta cu tine daca iti zambestehappy daca se uita la tine iar daca si el face la fel inseamna ca...batting eyelashesii placehappy Mult noroc sweetylove struck

| Christian333 a răspuns:

Îl întrebi