| Acadeeeaa a întrebat:

Am ales duminica trecuta pe facebook sa ma casatoresc cu un baiathappy... Si am fost "casatoriti" 3 zile in care toti credeau ca suntem impreuna. Si ne-am intalnit. Ne comportam ca 2 indragostiti desi nu eram impreuna. Ma lua de mana, etc. A incercat de vreo 2 ori sa ma :*, dar am lasat capul in josstraight face. Iar cand am ajuns acasa am scos de pe facebook casatoria si am pus "single". S-a simtit cam prost, si pe langa asta din gluma in gluma s-a indragostit de mine, si asta pot spune si eu, ca m-am indragostit de el.

E o problema, fosta lui prietena inca il iubeste, plange dupa el, iar eu cu ea ma inteleg binisor, si nu pot fii cu el ca sa nu se simta prost. Desi el imi zice ca nu il intereseaza de ea ca doar pe mine ma place, ca a inceput sa tina la mine. Mai e o mica problema, el e mai mic decat mine cu 11 luni si... Astazi ma vad cu el si cu o prietena de-a mea si cu un prieten de a lui.

Ce sa fac? Cum sa ma comport?

4 răspunsuri:
| bambi12313 a răspuns:

Daca v-ati indragostit unul de celalalt de ce sa nu fiti impreuna vorbiti cu fosta lui prietena si spuneti ce s-a intamplat explicatii usor daca Dumnezeu v-a binecuvantat cu iubire de ce sa n-o primiti de ce sa nu fiti fericiti si varsta nu conteaza nu conteaza ca e mai mic cu 11 luni 1 an 2 ani 3 ani 10 ani conteaza ca va iubitii iubirea nu are varsta si daca va intalniti azi ce mai astepti sa-l saruti

| Simo0 a răspuns:

Comportă-te cât mai natural! Naturaleţea e foarte apreciată de băieţi. Lasă totul să vină de la sine şi vei vedea că o să fie bine! Puteţi să discutaţi despre preferinţe, hobby-uri etc.Pe scurt încearcă să îl cunoşti mai bine.
Succes!

| inger02 a răspuns:

Fi tu insasti lasate purtata de val e conteaza fosta daca el nu o mai iubeste toti suferim dar fiecare trebuie sa isi refaca viata fi fericita spune-i ce simti si nu mai asculta si lasa iubirea sa iti scape din maini pentru fosta.winking

| albu1989 a răspuns:

Traiasca facebook!