| Basticboom a întrebat:

am doua alegeri si nu stiu ce sa aleg imi place si Samsung galaxy 2 si 3 si nu stiu care sa aleg. ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Cum sa intrebi asa ceva? normal ca trebuie sa alegi S3-ul,e nominalizat ca cel mai bun telefon in prezent, dar acum depinde si de buget.Recomand si Galaxy Nexus daca nu ai suficienti bani pentru un S3 sau HTC One x

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S3, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......41_167.php

Toate cele bune.

| Narcis2007 a răspuns:

S3 e mai bun

| MaxKiller911 a răspuns:

S3 este mult mai performant si mult mai rezistent decat s2, deci s3 sigur

| george232323 a răspuns:

Imi place foarte mut modelul la S2 dar sincer sa fiu S3 e mai bun

| ANDREIAd a răspuns:

3 e super.2 am eu si e naspa.

| Ronaldo_Radu_1977 a răspuns:

S3 e mai bun