| IooMar a întrebat:

Am fost in vacanta cu familia si langa casuta noastra se mai afla o familie si din aceasta familie facea parte un baiat.

De prima data l-am simpatizat, doar ca nu prea il vedeam, dar dupa o zi a mai venit un baiat care era verisorul sau.

Si ieseau mult si se uitau mereu la mine si verisoara mea.
El este din capitala si eu din alt oras, de la mine din oras pana in capitala fac 1 si jumatate, cu masina, deci nu esta asa departe. Cum credeti ca il pot gasi daca ii stiu doar prenumele?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-l pe facebook, poate il vei gasi!

1 răspuns:
| Miha3 a răspuns:

Intrati in vorba cu ei si faceti schimb de id sau fb...Sau incearca sa ii afli numele de familie.