| Bybyyy a întrebat:

Hei TPU sunt de aproape 9 luni cu iubitul meu si de ceva timp ne tot certam intr-una pe chestii inofensive.Azi ne-am certat pentru ca am vazut ca ia comentat unei fete la o poza si parea ca e ceva intre ei, eu doar l-am intrebat cine e fata si a zis ca nici el nu stie doar ca a comentat si el asa sa nu fie nesimtit, si nu i-am mai spus nimic si i-am zis apropo daca vrei sa o pupi ai grija la aparatul ei dentar si a spus stai linistita ca o suge bine si e si foarte draguta.Normal ca m-am suparat si pe urma am ajuns sa ne certam pentru ca a zis ca eu nu tin la el,ca nu mi-a pasat niciodata de el, atunci i-am raspuns da bine asa e eu sunt proasta si imi bat joc, nu-mi pasa deloc de tine si a zis da stiam.Eu nu stiu ce sa mai fac sa ma impac cu el de 5 luni ne tot certam pe prostii de genul acesta cum sa fac sa ne fie bine sa nu ne mai certam, tin foarte mult la el si nu as vrea sa il pierd.Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

De noua luni sunteti impreuna dintre care de 5 luni va certati? Asta da relatie de invidiat! Pai, din cate vad eu, va comportati imatur. Tu zici una, el raspunde, tu zici alta, el raspunde, ca deh, nu se lasa mai prejos, si uite-asa apare "nacazul". Daca, de regula, tu esti cea care incepe cu observatiile, atunci abtine-te. Veti trai mai linistit. Da-ti si tu seama dinainte ca e vorba de o prostie, nu dupa ce are loc cearta.

| Bybyyy explică (pentru Peaches):

Mersi.dar oricum s-a terminat intre noi deja sad

| Peaches a răspuns (pentru Bybyyy):

E posibil sa va impacati. In orice caz, fie ca te impaci cu el fie ca vei fi cu altcineva, e bine sa ai in vedere ca multe discutii neplacute pot fi evitate, prin atitudinea pe care o adopti. In general fa-te si tu ca nu vezi lucrurile de care iti dai seama ca sunt neimportante. Eventual amuza-te impreuna cu el.

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Voi ati avut relatii intime?