| romyna1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutor: Ma indragostesc foarte repede, foarte tare si nu-mi trece usor.Nu am prietene adevarate si simt nevoia sa am pe cineva, pentru ca nu mai suport sa fiu singura! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| NoName_7204 a răspuns:

Incearca sa discuti orice fel de problema cu mama ta! happy
Mama stie sa ne fie parinte,prietena,sfatuitoare,sprijin!
Orice!
Chiar daca ai probleme cu ea incearca sa le rezolvi!
Si povesteste'i ei totul!
O sa te inteleaga si cu siguranta iti va da un sfat util,avand in vedere ca ea a trecut de aceasta etapa si stie cum sa se comporte in astfel de situatii!

Mda, nu sunt eu cea in masura pentru a vorbi despre relatia mama-fiica sad
Deoarece nu ma inteleg bine cu mama!
Dar. oricand am nevoie ea este acolo, la bine sau la rau
. indiferent de ceea ce am facut!
Nashpa insa ca adeseori nu prea imi intelege modul meu de a fi si caracterul meu care pare a fi puternic in opinia ei! sigh
Dar in fine
Nu incep acum sa istorisesc aiurea deoarece nu te ajuta la nimic 'trista mea poveste'

Sper ca te-am ajutat!

Ciao! :*

4 răspunsuri:
| dianadiana2000 a răspuns:

Pai...uh poate te indragostesti de fiecare baiat care iti zice buna.Dar...nu e asa, trebuie sa pastrezi distanta si sa astepti baiatul potrivitwinking

| darkhell217 a răspuns:

Cauta-ti niste prietene ceva happy

| romyna1998 explică:

@cetate: sunt din hodosa, judetul HR

| cetate a răspuns:

D unde esti