| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de idei de cadouri pentru iubit. Nu ma descurc deloc la cadouri.

12 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-i "iubit", ar trebui sa-i cunosti gsusturile si necesitatile!

Un cadou trebuie sa fie si util, si durabil, pentru a aduce aminte de tine.
Daca ii cumperi un cadou inutil, il va da mai departe, deci nu-i va fi de amintire.
Daca ii cumperi sau faci un cadou care sa-i placa, atunci isi va aduce aminte de tine de fiecare data cand il vede sau il foloseste!

O idee ar fi o poza cu tine, sub forma de medalion sau de cartela (de marimea cartii de identitate, cu care sa fie purtat impreuna in portmoneu.

| PurpleMonster a răspuns (pentru Bula):

El spune ca are tot ce vrea și ca nu vrea sa stric banii pe el, dar nu vreau sa fac asta. De asta îmi e cam greu. Și chiar are tot ce vrea.

| Bula a răspuns (pentru PurpleMonster):

Atunci asculta de mine: fa-i un mic medalion sau alta amintire asemanatoare, cu poza ta!
Daca o va purta, inseamna ca tine la tine. Daca nu...

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Si crezi ca toti au acelasi gusturi? Asta trebuia sa stii tu...
Iai un ceas, un lantic, un parfum sau ceva ce stii ca si-ar dori!

| RAY a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......u-fundita/
Pai depinde ce ii place prietenului tau happy
De exemplu :
-un parfum
-Un ceas (care ii v-a aduce mereu aminte de tine)
-un portofel din piele care nu costa mai mult de 200-300 de lei
-o camasa frumoasa.
Si eu eram in situatia ta laughing.pai poti sa ii iei un lant personalizat. unde poate sa isi scrie numele si o bratara tot personalizata happy.dar depinde si ce gusturi are si cati ani aveti...sunt unii carora le place un masaj cu uleiuri si niste lumanari in camera tonguebig grin ( nu glumesc).cum ti-am zis.depinde ce ii place. daca e genu care citeste. poti sa ii faci cadou niste carti.sau poti sa cumperi o perna in forma de inima si sa pui o poza cu voi 2 pe ea :X. poti sa il duci intr-un loc frumos sa petreceti timp impreuna.hmm.nu prea mai am idei. sper ca te-am ajutat cu ceva :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceas swiss made cu curea din piele :3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un joc, o bautura, daca ii plac dulciurile si te pricepi poti sa-i faci un tort ( daca nu te pricepi ii cumperi laughing ), un tricou cu trupa favorita sau mergeti la un poligon de tragere love struck, intr-un parc de aventura sau la karting.

| BloodyLips a răspuns:

De cat timp sunteți împreună?

| MasterDisk a răspuns:

Ia un strap-on!

| vladhacker a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ceas de mina sauun joc care il prefera xD

| Phonee9009 a răspuns:

Un ceas de mana cred ca iar plăcea...