| Elizabeth05 a întrebat:

Am o Gașca de prieteni... 5 fete (cu tot cu mine) si 5 băieți... Zic ca eu si un baiat din toată Gașca nostra ne-am certat mai rau... Din cauza ca el zice ca fetele-s ciudate... Apoi eu am aparat unele fete... (Unele fete din toată lumea chiar sunt ciudate.) Si acum ne-am despărțit... Fetele si unul dintre băieți sunt cu mine... Iar ceilalți sunt de parte lui! Cum fac sa rezolv toată treaba asta?

Funditq primește răspunsul care m-a ajutat...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va impacati cu niste pufarine.

| n1n1o a răspuns:

Buna, ai luat partea fetelor chiar daca si tu stiai ca ele sunt cum ai scris si tu "ciudate". Acum acele fete sunt de partea lui corect? nu de partea ta chiar daca tu totusi leai luat partea big grin. Ca sa va inpacati vorbeste cu "liderul" si cereti scuze (orgoliu e prea mare uneori la baieti big grin ) si accepta ca el sa fie in continuare liderul grupului si supunate inainte de a fi eliminata din grup.

| 4LiFEYG a răspuns:

Daca sunteti copii intre 10-12 ani, nu iti face griji ve-ti trece peste, in orice caz incearca sa balansezi echipa. Incearca sa comunici cu toti intr-un fel. Daca sunteti trecuti de varsta 16 ani, acolo totul se decide intre voi.

| AdeeAdeline a răspuns:

Pentru început. Vârstă?