| loveisfreedom a întrebat:

M-am apucat sa scriu o carte dar nu imi vin idei de nume pentru personaje, stiu cum se va desfasura toata actiunea dar

Răspuns Câştigător
| ILoveKG a răspuns:

True fight ( romana : Lupta adevarata )
In world of imagination ( romana : In lumea imaginatiei )
The real fighter ( romana : Adevaratul luptator )
A unforgettable adventure ( romana : O aventura de neuitat )
Decisive battle ( romana : Batalia decisiva )
Traveling through the universe ( romana : Calatorind prin univers )
Blood cherished ( romana : Sangele pretios )
Rivers of life ( romana : Rauri de viata )
Winner ( romana : Invingatorul )
----astea sunt facute de mine pe loc, dar sper sa te ajute---

3 răspunsuri:
| Nykol2804 a răspuns:

Despre ce scrii cartea?
spune niste detalii ca sa te pot ajuta!

| ILoveKG a răspuns:

Despre ce doresti sa fie cartea? doresti nume mai complicate, mai straine? e o carte despre actiue \ iubire \ drama? daca as stii ceva ti-as putea spune cu mare placere!

| loveisfreedom explică (pentru ILoveKG):

Actiune si SF

| ILoveKG a răspuns (pentru loveisfreedom):

True fight ( romana : Lupta adevarata )
In world of imagination ( romana : In lumea imaginatiei )
The real fighter ( romana : Adevaratul luptator )
A unforgettable adventure ( romana : O aventura de neuitat )
Decisive battle ( romana : Batalia decisiva )
Traveling through the universe ( romana : Calatorind prin univers )
Blood cherished ( romana : Sangele pretios )
Rivers of life ( romana : Rauri de viata )
Winner ( romana : Invingatorul )
----astea sunt facute de mine pe loc, dar sper sa te ajute---