| Necunoscutu92 a întrebat:

Am o intrebare azi la scoala a fost bine 2 ore a 3 ora am avut ed technologica am facut gastronomie cam pe la sfarsitul ore un copil pe care il cheama Briciu a aruncat guma pe geam eu am ridicat mana sa il zic si cand am zis a sarit Denisa si Madalina cu gura ca cica am arucat cornu pe geam profa a zis ca imi scade un punct la purtare eu am probleme cu nervi am arucat cartea de geografie si am plans dupa a zis ca imi scade 6 pucte dupa am terminat urmatoarea ora am avut mate diriga a xis sa o sune pe maicamea si ma amenitat cu referatu cine e devina eu sau ei (profa fetele sau el )precizatim si cine

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Spune parintilor ce s-a intamplat> Contrar celor de mai sus ezu zic ca ai procedat bine si majoritatea copiilor sunt prost educati. Nu se poate ca un idiot care a aruncat guma pe geam sa fie considerat mai bun decat unul care stie ca este si cos de gunoi. Niste vite! De asta se duce dracu tara asta. In Ungaria daca arunci ceva pe jos vine cineva si-ti atrage atentia ca esti nesimtit. Eu merg foarte des acolo ca sunt la granita. Am vazut sate si orase curate nu ca la noi.De aia ne spune Europa ca suntem tigani.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Ii o vorba, daca teceai filozof ramaneai.
Cred ca cel mai bine ar fi fost sa nu fi inceput tu sa parasti.
Daca spui adevarul o sa fie bine, chiar daca o sa ajungi si pe Directoare, nu-ti fie frica, tu zi adevarul, cauta inca vreo 2-3 colegi care sa-ti sustina povestea ta si gata.
Bafta!

| Necunoscutu92 explică (pentru anonim_4396):

Da frate zic adevarul eu nu prea mint mersi de sfat

| Necunoscutu92 explică (pentru anonim_4396):

Daca minteam nici nu va mai ziceam pe acest sit si da fix asa s-a intamplat si da e adevarat proverbul

| jon987654321 a răspuns:

Esti un 'paracios'si iti merti soarta.

| Blt_Denys_1995 a răspuns:

Tu...
Trebuia sa te prefaci ca nu vezi.