| Miki_9341 a întrebat:

Am o mare problema! duminica m-am certat cu prietenul meu pentru simplul fapt ca nu am vrut sa-l sarut...[el era beat]. Acest lucru l-a suparat foarte tare... mi-a promis ca nu ma mai cauta si cu prima ocazie cand se imbata o sa ma bata, cu toate astea dupa 2 zile m-a sunat deoarece a auzit ca am venit de la scoala cu un alt baiat cu masina! Nu stiu ce sa mai cred!sadvoi credeti ca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Tonya_8537 a răspuns:

Uite ce e Geo, eu am 3 frati mai mari si toti 3 sunt niste imbecili si nesimtiti cand vine vorba de fete. Am invatat ca baietii ne considera ca pe niste sex-toys. Ei ne vorbesc cu "Baby" "Iuby" "Scumpete" "Dulceata" etc etc in fata sau la mobil, dar pe la spate sau dupa ce inchid ne uita sau ne fac urate, proaste sau chestii de genul. Chiar daca mai sunt baieti decenti pe lumea asta, tine minte ca TOTI se gandesc la sex la un moment dat si la cum le putem da placere. Ei se bazeaza si folosesc de faptul ca noi ii iubim si nu putem trai fara ei, chiar daca ne vorbesc urat, ne lovesc sau chiar nu ne mai baga in seama. Dupa cate vad, prietenul tau este genul gelos. Tine minte un lucru : PERSOANELE NU SE SCHIMBA. Ele isi pot schimba comportamentul dar nu si personalitatea. Cand un baiat face ce ti-a facut prietenult au il lasi, ii dai un sut in the a$$ si ai terminat povestea. Nu conteaza daca il iubesti sau nu. Nu ii mai dai nici o sansa. Nici o fata nu merita sa fie tratata asa. Daca te iubeste sau nu asta nu ma priveste. Dar nu sunt asa sigura ca e pozitiv. Te rog nu o lua ca pe o rautate. Tot ce am scris este adevar si experiente propii si observarea comportametului fratilor mei.
Iti urez succes cu prietenul tau si sper sa iei decizia corecta.

Be smart and kick his a$$! Good Luck!

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Da-i jet.
+1 Tonya.

| FrozenRose_1831 a răspuns:

Nu, nu te iubeste. este obsedat de tine si nu in sensul bun. cum au spus si fetele. kick his ass big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu i-ai spus ca nu-l poti saruta cand ii sta limba pluta in alcool si probabil mai duhnea si a mahorca? una e sa-i intorci unuia macaroanele in stomac cu limba, si alta sa -i suporti balacareala din gura.