| Dizzydizz a întrebat:

Am o prietena care trece prin asta dar povestesc ca si cum as fi ea pentru a nu duce la confuzii:

Prietena mea cea mai buna si a facut un iubit si imi tot spune de el vorbe frumoase despre el.
Eu cred ca mie imi place de ea.NU am fost niciodata cu o fata dar mereu mi a placut de ea intr un fel mai ciudat.
Oare sunt geloasa pe el ca e impreuna cu prietena mea, sau pe relatia lor?

Răspuns Câştigător
| andreeaemilia a răspuns:

E geloasa pe faptul ca simte ca i-a fost furat oarecum locul pe care-l ocupa in viata prietenei sale si a trecut pe un plan mai secundar. Nu e ceva iesit din comun sa aiba impresia ca ii place de prietena sa intr-un mod mai ciudat, asta nu inseamna ca e lesbiana, psihologii spun ca e normal sa simtim o oarecare atractie si fata de persoanele de acelasi sex cu noi. O sa se obisnuiasca cu timpul si mai ales dupa ce o sa aiba si ea un iubit.

6 răspunsuri:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Asa, si?
Noi cu ce te ajutam? raised eyebrows
Data viitoare cand pui intrebarea ai grija sa fie scrisa toata. straight face

| IIIIIIIIIIIII a răspuns (pentru IIIIIIIIIIIII):

Scuze scuzeeeee nu am vrut sa scriu asta. Am vrut sa scriu la alta intrebarelaughing.
Scuzee, @Dizzydizz.

| wrApe a răspuns:

Esti baiat sau fata? mai intai de toate... funda? smug

| Fatabuna986 a răspuns:

Esti gelos pe ambele chestii! Incearca sai dai fetei de inteles ca iubitul ei nu e singurul care o place si daca nu pricepe trimitei flori si fii baiat finutz cu ea daca nu date batut fetele is greu de inteles Good Luck si multa Bafta! laughing

| ZoOMles a răspuns:

Pai poate vrea sa te faca geloasa sau mai stiu eu ce...

| cruel920 a răspuns:

Si care ar fi problemuta?