| Michirichipichi a întrebat:

Am o problema, de fapt as vrea sa ajut o persoana, se afla intr-o situatie mai nasoala. S-a despartit de ceva timp de prieten, dar tot mai iubeste acea persoana, au fost ceva timp impreuna si a fost frumos, dar parca s-a terminat prea repede; unele guri rele spun ca aceasta iubire a inflorit doar pentru ca iubitul X sa-i faca in ciuda unui prieten de-al lui Y, care era indragostit de ea, dar acesta X nu a iubit-o, au fost impreuna doar pentru a-i face in ciuda lui Y si profitand de faptul ca fata chiar era indragostita de cel cu care fusese impreuna...acum ea nu mai stie ce sa mai creada, intuieste ca el inca o mai place, deoarece stau impreuna, vorbesc, dar nu mai sunt, nu mai formeaza un cuplu. As vrea sa o ajut cu un sfat, dar nu stiu. HELP ME, PLEASE. P.S. Funda.

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sfatuieste-o sa aiba o discutie serioasa cu el, iar daca ceva,, scartaie, nu are rost sa mai continue.Relatiile,,fortate,,nu au sanse de viitor.

| cristinasiiatat a răspuns:

Pai sunei sa nu mai vb cu el daca a folosito si o sal uite