| turneanu12 a întrebat:

Am o problema mare sunt cu o fata de 11 luni si sunt primu in viata ei o iubescc problema e suntem departe ne am cunoscut acasa mi a facut cunostinta cu maicasa a inteles dar dupa a plecat in anglia si eu casa nu o supar am plecat in italia la parinti sa nu zica ea ca fac cine stie ce are 14 ani eu 17 plange mereu spune ca nu mai poate sa reziste eu la fel am incercat sa io dau pe mama lu maicasa sa vorbeasca maicasa nu vrea nici sa auda cu toate ca stie de noi si in tara sa purtat bine cu mine pt ca sotul era plecat si ea face ca el de frica maicasa ar fi de acord zicetimi ce sa fac sa inteleaga parinti ei si sa o aduca acasa eu nu cer sa o iau de nevasta de acu ca e mica si eu la fel si il inteleg si pe el ca parinte dar iubirea e mare si cred ca osa invingrm vrem decat sa fim mai aproape unu de altu oricum daca nu se rezolva eu plec dupa ea in anglia parinti mei e de acord a zis pt tine fac orice sa te vad bine si dasta ce sa fac ca tacsu sa inteleaga si sa ne lase sa ne vedem sa o aduca acasa va rog eu ajutatimaaa eu nu pot sa mananc de 4 zile de doru nu mai pot va rog din toata inima spunetimi cum sa intrleaga parinti ei ce trebuie sa fac ca fac absolut orice multumesc mult!

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Asta depinde foarte mult de voi doi. Trebuie sa gasiti o cale de mijloc. Ori vine ea la tine, ori tu la ea, ori va intoarceti in Romania.

| Doub a răspuns:

Daca esti in alta tara... nu inseamna ca trebuie sa ne insiri noua niste hieroglife de nedescifrat.

| Morenna10 a răspuns:

E foarte complicata situatie, trebuie sa gasesti o metoda pentru a face relatia sa reziste si la distanta.in curand vei fi major si o sa mergi la ea

| GhostRider02 a răspuns:

Sincer te inteleg, stiu prin ce treci eu zic sa vorbesti prima dat cu tatal ei sa ii zici la el cat de mult ti la fata lui si sa il faci sa inteleaga ca va iubiti apoi sa pleci la ea. Bafta!

| turneanu12 explică:

Doub. Nu are nicio logica ce spui tu acolo sunt multe cazuri care s-au rezolvat. si eu am cerut un raspuns ajutator nu un raspuns sa ma dea inapoiwinking

| Doub a răspuns (pentru turneanu12):

Hm. Reciteste-ti intrebarea si iti vei da seama ca e foarte greu de descifrat.thinking
Plus ca nu prea inteleg ce-i cu iubirea asta atat de mare intre o tipa de 14 ani si un baiat de 17. Esti sigur ca te iubeste?raised eyebrows

| turneanu12 explică:

Doub. Sti ce cred eu? Si suferit foarte mult si nu mai ai incredere in nimeni si incerci sa ma ajuti sa uit cred! A facut prea multe pentru mine sa imi dau seama ca chiar ma iubeste! Inca o data am cerut un raspuns ajutator! Daca nu poti nu commenta nu esti obligata!