| gusgus a întrebat:

Am o relatie cu o fata de o luna. Credeti ca e prea devreme sa-i spun ca o iubesc?

19 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Poti sa ii spui de cate ori simti tu nevoia! Niciodata nu e prea tarziu smug

| Deea a răspuns:

Nu conteaza ca ii spui dupa o zi sau dupa un an. trebuie sa ii spui doar daca o simti cu adevarat, sa nu o faci sa creada ca o iubesti si dupa aceea sa o ranesti. daca tu crezi ca intreadevar o iubesti spune-i asta.

| Holocaust a răspuns:

."TE IUBESC" sunt 2 cuvinte mari.In primul rand asta se aratawinking.mie mi-ar placea mai degraba sa-mi zica un tip ca s-a indragostit de mine.Dar depinde si ce varsta ai tuhee heeAi putea sa o inviti la un restaurant ceva si sa-i zici cat de norocos esti c-o ai si chestii de genu' dar nu prea multe ca.stricahappyincearca.ce ai de pierdutbig grin

| TheLastSmile a răspuns:

Nu dar nu-i spune direct

| Bijou a răspuns:

Cred ca importanta este comunicarea si ar trebui ca fiecare dintre voi sa va deschideti sufletul si sa spuneti ce simtiti

| Gaby119711 a răspuns:

Niciodata nu e prea devreme sau prea tarziu tu spune-i-o de cate ori simti nevoia.

| iraida84 a răspuns:

Nu e devreme deloc.doar sa fi sigur pe ceia ce simti.sa nu confunzi atractia cu iubirea.si eu am fost la fel.dar am asteptat ca sa fiu sigura pe ceia ce simt si sa nu -l mint, din greseala

| BeatriceBeebe a răspuns:

Dearhee hee nu e niciodata prea devreme sa spui te iubescwinking spune ce simtiwinking niciodata sa nu te feresti de ea cu vreun sentiment altfel va crede ca esti un mincinos sau inselator sau ca nu iti expui sentimentele.cine stie. deci cel mai bine e sa spui te iubesc asta numai daca simtiwinking

| happyendings a răspuns:

Niciodata nu e prea devremehappy

| Ioana_9117 a răspuns:

Chiar delocbig grin

| LigiaMaria1996 a răspuns:

Dupa parerea mea niciodata nu e prea devreme sau prea tarziu :X

| nodrugs a răspuns:

Nu, niciodata nu e prea devreme sa ii spui unei fete tot ce simti.
Fetele adora sa i se zica in fata ce simti.
Fundita?

| Hooligan_5189 a răspuns:

Daca o iubesti spune-i. Niciodata nu e prea devreme sau prea tarziu. Dar iti recomand sa mai astepti putin ca sa fi sigur de sentimentele tale si sa nu o minti. Daca nu simti asa ceva mai bine nu ii spune nimic. Sa nu confuzi iubirea cu atractia.

| deutzadeea_7402 a răspuns:

Nu cred ca este devreme.

| Issa02 a răspuns:

Daca asta simti de ce sa fie prea devreme! e chiar okblushingo sa-i placa:X

| Channel_8872 a răspuns:

Daca tu chiar simti ca o iubesti, cred ca ar trebui sa-i spui.

| Lorena_7859 a răspuns:

Nu e prea devreme, daca tu simti nu ezita sa ii spui.Va aprecia iti zic eu:*

| wasrap a răspuns:

winkingMAN daca asta simti poti sa ii zici si in primul minutwinking

| valera_2158 a răspuns:

Spune-i cit nu va fi tirziu big grinbig grinbig grin