| mihaela997 a întrebat:

Am o sora si suntem nascute pe aceiasi data dar in ani diferiti eu in 1999 ea in 1990 si avem si ziua de nume amandoua eu Mihaela si ea Gabriela.Intrebarea este ce cadou sa ii fac ca se apropie Mihail si Gavril? help me!

Răspuns Câştigător
| Iloveyou123 a răspuns:

Daca vrei cadouri materiale: un parfum, o cutie de machiaj, haine, sau daca cumva e plecata la facultate sau ceva de genu, oricum departe de casa ii poti lua un tablou cu o fotografie cu voi doua ca sa o tina cu ea peste tot. Ii poti lua multe lucruri de l cosmetice pana la haine deci nu e prea dificil de ales cadou, trebuie sa ai bani

1 răspuns:
| buburuzi a răspuns:

Pai poti sa ii faci cadou un parfum, ceva farduri, o cutie de bomboane :X si ce crezi ca ii va placea ei mai mult mult succes:X