| mihaela997 a întrebat:

Povestea e lunga:sora mea e nascuta in aceeasi zi cu mine dar in an diferiti(eu in 1999 si ea in 1990) si ne cheama si Mihaela pe mine si Gabriela pe sora mea.Intrebarea este ce cadou sa ii dau de Mihail si Gavriil?(ca e ziua noastra)

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Ofera-i o poza cu voi doua inramata frumos.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pai de unde sa stim noi ce i-ai putea lua? e sora ta, tu o cunosti mai bine decat useru' TPU, tu ar trebui sa stii ce i-ar placea sau eventual de ce are nevoie... sau macar puteai spune ce fel de fata e, daca e o cocheta, o studioasa, o fashionista, o excentrica...
Clasic, poti sa ii cumperi bijiterii, farduri, o esarfa eleganta, un portofel de piele, sau niste manusi de piele, ca vine iarna... un pulover in culoarea ei preferata, parfumul preferat, muzica preferata, un ghiveci cu o floare deosebita daca ii plac florile, un animal de companie sau unul de plus ca e mai usor de intretinut, si carti! cartile sunt cel mai la indemana cadou. Poate are un hobby, picteaza, colectioneaza ceva, pescuieste, coase goblen? poti sa ii cumperi ceva legat de hobby-ul ei, sau de profesia ei.
Un ceas, o geanta, un tablou, un bilet la un concert, o husa pentru telefon, o veioza haioasa. Nu mai stiu.

| mihaela997 explică (pentru Kaℓi):

Daca nu stii nu mai raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si unde e povestea aia lunga?

| mihaela997 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu iti dai o parere ce sa ii iau nu ma raspunde aiurea

Răspuns utilizator avertizat