| alin88 a întrebat:

Se apropie ziua de sf. Mihail si Gavril si este si ziua de nume a prietenei mele. Stau si ma gandesc ce cadou sa-i iau si nu mai am nici o idee. In cei aproape 8 ani de relatie i-am luat de toate, de la bijuterii la lucruri erotice. Ceva idei, aveti?

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cartea pe care si-o direste cel mai mult,

| Linda a răspuns:

Ceva ce-si doreste mult, o caseta sau CD avand inregistrate declaratii de dragoste, CD cu muzica ce-i place

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cred ca cel mai frumos ar fi ca in aceea zi sa ii oferi un buchet de trandafirii si in weekend sa mergeti undeva 2 zile asa undeva unde stii ca i-ar place ei

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Fa-i o surpriza ducand-o intr-o excursie de 1 sau de cat va permite timpul.Si acolo ii mai dai tu un cadou cum ar fi:
-ceva de imbracat
-un ursulet mareee
-o invitatie de 2 persone la un film care ii place ei mult
-portretul ei, facut de cineva care se pricepe, pus intr-o ramawinking

| Victoria a răspuns:

Invit-o intr-o calatorie impreuna big grin

| alin88 explică:

@ZAZUtotea verigheta e programata anul viitor big grin

| ciumpalaku a răspuns:

Verigheta ar fi cel mai frumos cadou.Deja aveti 8 ani, ce mai asteptati? Boala lunga, moarte sigura.

| YLLL a răspuns:

Si mie imi este ziua si de nume si de nastere. in 8 noiembrie:X
Pai nu stiu. poti sa ii iei un pluş.si o cutie de ciocolata. sau mergi la un studio de poze, duci o poza, tz.eu mareste si o pune intr. o rama.
bijuterii, flori
o bluza.Nu ştiuthinking
depinde si de gusturile ei...Bafta:*

| Ianna33 a răspuns:

Un buchet de trandafiri...zambeste-i, spune-i cat de mult o iubesti... e cel mai frumos dar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucarii exotice? sa va jucati impreuna?, o carte frumoasa, reviste porno, bratarele, ceas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O verigheta! la 8 ani, la cati aveti impreuna...ar merita, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O petrecere surpriză oare nu este bună, în loc de cadou?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot sunteti de 8 ani impreuna cred ca aveti ceva poze. De ce nu incerci sa ii faci un calendar cu poze cu voi doi. Ar putea fi un cadou frumos si de suflet si apoi nu costa fff mult.

| adriandr a răspuns:

Avand in vedere ca aveti 8 ani de relatie nu mai e nevoie de cadouri materiale si mai ales ca ai planificat si verigheta. Sfatul meu e ca in ziua aia sai amintesti cat de mult o iubesti sa ii arati cat de importanta e ea pentru tine sa ii arati cat de mult iti doresti u sa-ti petreci tot restul zilelor alaturi de ea sai arati ca doresti sa intemeiezi o familie cu ea si mai ales daca ai planificat si verigheta arata-i ca sentimentele tale nu vor disparea odata cu trecerea timpului ci din contra vor deveni tot mai puternice cu fiecare zi care va trece. Eu cred ca asta si-ar dori prietena ta dupa o relatie atat de lunga. Casa de piatra sa fie intr-in ceas bun, pentru la anul!