| Lety20 a întrebat:

Am obosit sa mai traiesc. M-am saturat de viata cu lacrimi.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viata e un challenge (bataie de cap, daca ramai in probleme, misto daca aflii legea atractiei cum so aplici)

| AnemonaP a răspuns:

Ia legătura cu un psihoterapeut. Stam sa ne plângem, dar sa luam anumite decizii, când?

| eugenl a răspuns:

"O lupta-i viata / Deci te lupta / Cu dragoste de ea, cu dor / Tu-i ai pe-ai tai / De n-ai pe nimeni / Te lupti pe seama tuturor."

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa o schimbi si nu obosi. Viata este si cu greu si cu usor. daca nu faci ceva nu reusesti. Nu stiu care este situatia ta dar cred ca este bine sa te gandesti ca viata-i frumoasa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te-ai săturat de lacrimi, încearcă cu zâmbete.

| Sofer a răspuns:

Găsește sursa problemei si elimino din viata ta!

| Lioana a răspuns:

Ce ti se pare cel mai greu in viata?

| Lukasssz a răspuns:

Si eu la fel. I feel u man!

| 1997onur a răspuns:

Forneticugem si redbul cu pepne rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu spune asta. În viața partea faina e ca niciodata nu stii ce urmeaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Cehoslovacia a răspuns:

Barem daca viata ta nu inseamna nimic, du-te si doneaza-ti organele si lasa-te de ea happy

| Anonimu7041 a răspuns:

Ce s-a întâmplat?
Vorbește cu noi, te putem ajuta cumva, macar cu sfaturi!

| UnulSimplu312 a răspuns:

Nu spune asta. poate esti intr-o perioada nasoala a vietii tale dar te asigur ca viata merita traita!

| Sktrkdk a răspuns:

Si eu la fel hai sa ne aruncam toti de pe un bloc intr-o zi

| MarcuMarian255 a răspuns:

Dacă ai obosit ia-ți puțin timp și relaxează-te și reflectați privirea spre partea pozitiva a lucrurilor ce ți se întâmplă. La partea plina a paharului, tot timpul exista ceva ce este bun în viata noastră doar ca noi nu le dam importanta sau nu le vedem.