| Btf a întrebat:

Am si eu nevoie de un fel de discurs p care sa il tzin pentru profu de geografie.are cineva vre`o idee?:-s plzsad dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Scrie despre cum te-a indrumat si cat ai invatat din vorbele si lectiile pe care le-a predat, cat de mult te-a ajutat in scoala(nu prea ma pricep la discursuri dar eu cred ca despre asta as scrielaughing)

1 răspuns:
| johnyjohny2006 a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa ii povestesti u ceva o experientza un loc in care ai ffost sau ceva de genu depinde ce vrea ca daca povestesti ceva ce nu ai facut e posibil sa se prinda asa ca mai bine zici despre o excursie in muntzi parerea mea...