| Madiii97ella a întrebat:

Auziti am si eu nevoie de un discurs pentru ca o sa fiu cls a 7-tea si trebuie sa le facem la astia din a-8a discurs de adio...Nu am nici o idee ma poate ajuta cineva va rog eu mult sa ma ajutati...

3 răspunsuri:
| swet girl 22 a răspuns:

Valea fratilor.deacu va indraptati catre chinul cu nume le liceu. felicitari repetentilor ca raman ink un an in gimnaziu

noi cand faceam genul asta de discursuri acu vreo 3 ani, plangea directoarea de ras si si draci ca faceam panarama dar totusi radea si sa vezi ce radeam noi elevii cand ne trezeam cu tot neamu de la parinti pana la strabunici la scoala si ne ua la intrebari...nea dat si pe postul local l tv cu discursu nostru.si nici nu mai intram in curtea scolii dupa discurs 2 3 lun.ne ascundeam de profi pe strada

| Drinni a răspuns:

Se pare ca acum fiecare o ia pe drumul lui, iar cei opt ani petrecuti impreuna se vor risipi, si probabil vor fi dati uitarii. vreau sa cred ca vom ramane uniti pentru ca in acesti opt ani am crescut impreuna ca o mare familie. fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul cinema online din romania , peste 1000 filme online http://doarfilmeonline.blogspot.com/p/cinema-online.html