| symona_7500 a întrebat:

AM SI EU O INTREBARE SUNT LOGODITA DE 2 ANI SI DE UN CEVA VREME NU MA MAI SIMT LA FEL DE IUBITA DE LOGDNICU MEU NU-L MAI SIMT APROAPE DE INIMA DESI EL NU SA SCHIMBAT DAR EU AM SENTIMENTU ASTA DE CE OARE?

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Poate asta este doar o parerea de-a ta, aveti timp sa va ganditi bine inainte de a face pasul decisiv, incearca sa vb cu el si vezi ce zice.Bafta.

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru asta-i perioada de logodna. Timp de gandire si a va cunoaste mai bine.
Daca nu mai merge, pueti renunta, inainte sa va casatoriti!

| cribus a răspuns:

Raspunsul se afla in sufletul tau...

| mircea a răspuns:

O logodna de doi ani este cam mult pentru o logodna. Ar fi trebuit sa devina o casnicie. Stii? Intr-o relatie adevarata vine o vreme cand, asemenea spumei din halba de bere care dispare in lichid si intensitatea sentimentului se modifica cu timpul. Evolueaza catre nuante mai profunde, mult mai subtile si deci mai greu de recunoscut. Totul evolueaza, chiar si experienta ta de viata. Se imbogateste tot timpul.Gaseste o noua stare de echilibru si totul va fi bine.

| miry a răspuns:

Poate treci tu printr-o perioada mai dificila sentimental, vb cu porietenul tau si explica-i ce simti, cu siguranta te va ajuta si iti va fi alaturi

| sorinalaura a răspuns:

Vorbeste cu el...incercati sa vedeti care e problema...in general dupa logodna, casatorie iubirea intra intr-o perioada mai statica, de acalmie, dar poate exista o problema, asa ca vorbeste cu el si identificati problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nul mai iubesti
poate ar trebui sa luati o pauza sa vezi daca tu il mai iubesti sau nu
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai simti ce simteai in ainte