| Randy18 a întrebat:

Am tot vazut raspunsuri ca "nu conteaza frumusetea" dar eu mereu sunt refuzat de fete cand trimit poze cu mine sad. Eu nu cred ca sunt chiar asa de urat dar dejeaba cred eu asta sad.

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ia umple-te de bani să vezi cum n-o să le mai pese nici dacă arăţi ca Muhammar Ghadaffi.
În altă ordine de idei, de ce eşti aşa disperat să ai o femeie? Ai 40 de ani şi eşti virgin? În cazul ăsta te-aş înţelege...
Stai lin că nu s-au terminat toate fătucile. Decât o pissy dintr-asta care trage concluzii după 3 minute de conversaţie şi o privire la moaca ta, mai bine singur!

Noroc.

| ostea a răspuns:

Nu te lasa descurajat de ceea ce se petrece in jurul tau;
ACCEPTA CEEA CE ESTI
IUBESTE CEEA CE ESTI

Doar ACCEPTA si mergi mai departe, o sa intalnesti persoana care este pentru tine.

Numai bine!

Crezi ca iti schimbi situatia fiind trist?
Nu, normal ca NU.
Capu sus.

| carminaburana43 a răspuns:

Frumusetea nu conteaza intr-adevar dar conteaza sa ai ceva atragatorsexy in tine.Am vazut baieti uriti ca focul dar dupa care fetele erau moarte.Secretul? Stiau ce vor ele cum sa vorbeasca pe liba lor cum sa se imbrace sa se pieptane cum sa se poarte sa fie atragatori.Nu stiu daca te ajuta dar am mai gasit de exemplu si linkul asta pe TPU:
http://www.tpu.ro/......pu-femeia/

| EvilThoughts a răspuns:

Vorbesty prostii...
Sunt fata si sunt sigura ca nu esti chiar atat de urat pe cat crezi.Cu totii ne gasim complexe care nu isi au rostul si care aduc cu sine scaderea respectului de sine.te vezi urat doar pentru ca 2-3 fete nu vor sa iti vada pozele...nu inteleg de ce dai importanta.Nici eu nu sunt cine stie ce frumusete dar stiu cum sa imi pun in evidenta felul de a fi si asa ies in castig.Sunt sigra ca esti un baiat dee treaba asa ca nu mai asculta parerile tuturor oamenilor pe care ii chinuie talentul...bye byewinkingwinking:p:d

| Deny1333 a răspuns:

Ba contează frumuseţea. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Pirkko a răspuns:

Randy18,
Nu asculta toate dulcegariile de pe site. Aspectul fizic conteaza si cei care sustin contrariul vorbesc doar sa se afle in treaba. Sa vina aici pipitzele care accepta sa se duca la mall cu un baiat neatragator! Unde sunteti, parfumatelor? Nu uitati sa va ascundeti cosurile sub un strat de crema de pantofi... pardon... fond de ten, cica ii zice acum...

In ceea ce te priveste, esti cum esti. Dar nu mai trimite poze facute in oglinda cu telefonul, aratam toti ca dracul in ele...

| Danutza27 a răspuns:

Pacat ca nu mai traieste Sadoveanu ca scria "un om nacajit" citind povestea ta.Tu sa faci de bine sa pui mina la carte, ca vezi ce jelanie a fost anul acesta la bac.Cit despre problema ta bunica spunea "tot sacul gaseste petecul" asa ca mina pe carte si lasa prostiile.

| URK a răspuns:

Faza cu "nu conteaza frumusetea" o spun doar uratii rolling on the floor)

| mirunikaiubirica a răspuns:

Pentru oricine exista cineva in lumea asta mare!