| MariusDeejay a întrebat:

Am un coleg de lucru ma suna aproape de fiecare data cand sunt liber oare e homosexual? il suspectez ca si homosexual azi m-a sunat de vreo 5 ori azi

11 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cu burta aia a ta?
minte-ne in alta parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca este ce o masuri o sa iei? rolling on the floor

| MariusDeejay explică (pentru anonim_4396):

Nu imi plac baietiilaughing ghionu lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o comoarahappy trebuie sa ii spui ca mai dormi cateva ore sau ca esti overworked

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa fiti doar prieteni, poate vrea sa aveti o gasca, sa iesiti undeva impreuna cu fetele. Poate ba chiar sa-i dai niste sfaturi sau sa il ajuti cu ceva.Nu se stie niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Homosexual sau nu, il clarifici concret cum stau treburile pentru tine. In cazul acesta fie ramaneti prieteni, fie se va indeparta. Dar cel mai bine este sa ii spui din start ca iti plac femeile.
Succes.

| ionutalex13 a răspuns:

Nu neaparat poate este doar insistent sau se simte bine cand vorbeste cu tine

| Alina570 a răspuns:

Pare mai mult ca cineva care are probleme, mai curand decat homosexual. Daca te intereseaza sa-i fi prieten, atunci incearca sa descoperi de ce este atat de insistent cu telefoanele, iar daca pe parcurs se dovedeste ca il interesseaza mai mult decat o prietenie, explica-i ca nu esti interesat (sau poate ca esti interesat, n-am inteles din intrebarea ta daca esti doar nedumerit sau panicat). Daca nu esti interesat in prietenia lui, spune-i ca nu-ti convine sa te sune atat de des si ca te deranjeaza.

| veverushca a răspuns:

Daca il intrebi s-ar putea sa se simta ofensat, stii tu, multi au prejudecati. Deci dupa mine, cea mai buna solutie ca sa afli adevarul ar fi aceea de a-l impinge la o discutie despre femei. Poate are ceva opinii, poate se da de gol despre orientarea lui sexuala.

| Sabotu a răspuns:

Pai eu zic sa continui așa cu el și o să vină momentul când o sa treacă la fapte dacă chiar este și atunci îi pomenești câțiva dumnezei+neamuri și ce mai trebuie și îi zici să își caute altul că tu ești om normal.

Zic așa sa continui deoarece dacă nu este nu are rost sa îl suspectezi și să îl vorbești pe nedrept. Poate este un om mai retras fără mulți prieteni care te-a găsit le tine acum si poate are lucruri in comun cu tine doar...

As fi curios cum se termină povestea happy

Succes în depistarea homosexualilor!

| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Fii barbat si intreaba-l direct. Poate baiatul a vazut in tine un prieten, o persoana cu care se intelege bine, si acum are nevoie de sfaturi, ceva...nu stii niciodata