| syd2 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. In curand se incepe scoala si ar trebui sa aleg pe cineva cu care sa ma asez in banca insa am o problema, ar trebui sa ma asez cu o prietena insa acea prietena mi-a spus ca se va aseza cu cea mai buna prietena a ei asa ca mi-a spus ca pot sa ma asez in spatele ei
si am fost de acord cu asta insa am un coleg este un coleg in clasa care moare dupa fata aia si mi-a spus ca ma va taia daca ma asez in spatele ei, fata la randul sau il uraste pe acel coleg si spune ca e un mucos penibil, daca ma asez in spatele ei el va fi gelos, si ma va enerva. Cum ar trebui sa procedez, am uitat sa spun ca as vrea sa pun langa mine pe un prieten care este mai sanatos. Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Stai unde vrei si cu cine vrei happy

| xXPsychO983 a răspuns:

Stai unde vrei și cu cine vrei.winking
Tu decizi, nu alții.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXPsychO983):

Serios? Dar daca altii nu vor cam cum ii obligi?

| RainmakerX a răspuns:

Stai unde vrei tu sa stai alaturi de cine vrei tu sa stai. Este simplu... De ce sa tii cont de ce zic altii? Fa ce consideri tu ca este mai bine. Eu zic sa stai in spatele acelei fete impreuna cu acel coleg de treaba. Eu asa as face.

| Romb3r a răspuns:

Da-i o mama de bataie aluia sa se sature si dupa-aia te asezi unde vrei.Simplu!

| ANDA135 a răspuns:

Stai unde vrei si cu cine vrei, sa nu il bagi in seama pe acel coleg

| doesntmetter a răspuns:

Băi, au unii nişte probleme existenţiale...