| catalin_bibea a întrebat:

Am un vecin care are prostul obicei sa terorizeze copiii de la bloc. Nu ca ar avea ceva cu ei, ci pur si simplu el crede ca se joaca sau glumeste, dar nu stie ca ei sunt niste copii si nu inteleg prea multe. Am incercat sa vorbesc cu el, dar nu am nici o sansa. In continuare crede ca nu face nimic gresit, dar copiii il ocolesc deja si unii sunt si speriati.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu ai șansă, lasă-l în pace.

| sofisis a răspuns:

Stai calm. Toti am avut un vecin/o vecina de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt unii oameni, cred ca ei fac mereu totul cum trebuie. Lasa-l in pace si cand se va lua un parinte de al unui copil de el, poate se va invata minte laughing