| MagikJonson a întrebat:

Am vrsta de 12 ani si imi place o fata tot de 12 ani.Suntem colegi din clasa 1 si o plac foarte mult. Aproape toti baieti pe care ii cunosc sunt indragostiti de ea.Multi dintre ei se dau smecheri si chesti deastea.As vrea si eu sa o cuceresc dar nu prea stiu cum.Ne inteleg destul de bine si ne vorbim in fiecare zi. Ea este foarte pretentioasa la baieti ca altfel se desparte de ei imediat. M-ati putea ajuta cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| dark4you a răspuns:

Heyhappydaca chiar o placi...arata-i!winkingfa-i o surpriza si chiar o sa fie happy:*

2 răspunsuri:
| grege23 a răspuns:

Petrece mai mult timp cu ea si fi atent cu ea.Se poate desparti de tine oricand

| MagikJonson explică:

Mai astept...