| DonGiani a întrebat:

As vrea sa am și eu o relație că m-am saturat de singurătate. Ce sa fac?

26 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai vreun handicap si nu poti sa iesi din casa, sa-ti cauti o fata?
Sunt sute de fete pe strada, prin autobuz, prin magazine, pe la alimentari, parcuri, scoala, cluburi samd.

| sierra1 a răspuns:

Câți anișori are tânărul Giani?

| DonGiani explică (pentru sierra1):

Destui

| sierra1 a răspuns (pentru DonGiani):

ți-aș spune să alegi o colegă de grădiniță sau de gimnaziu sau... sau ce?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până acum ai făcut ceva pentru asta, sau nimic?

| SilentRain a răspuns:

Și eu vreau o casă, cu piscina da fara sa muncesc sad
Ce să mă fac?

| Simpatic a răspuns (pentru SilentRain):

Sa gasesti un mos tiriac sau mos irinel

| SilentRain a răspuns (pentru Simpatic):

Nu-mi plac boșorogi, daca are vreo 17 de ani abdomen plat și ochii albaștri... accept

| Goete a răspuns:

Adopta un catelus

| vladutzuu27 a răspuns (pentru Goete):

Neironic

| Goete a răspuns (pentru vladutzuu27):

Neironic.
Tu stii pe cati a ajutat sa iasa inclusiv din depresii, un catelus?
Ofera o relatie in care inveti - in mod Ironic, de la catelus - ce este dragostea Inconditionala. Si nu ma refer la dragoste, sex.
Nu oricine intelege ca nu e ironie, fiecare dupa capacitatile lui

| ReddY25 a răspuns:

Faci bine

| AliGab a răspuns:

Sa te relaxezi si sa te bucuri de singuratate. Sa iti ocupi timpul cu voluntariat si intr-ajutorare si lucrurile vor veni de la sine. Atitufinea este totil. Cu cat esti mai frustrat cu atat evolutia va fi mai anevoioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să te chinui câțiva ani și să arăți ca ăștia de la 20 de ani dacă altă șansă nu ai să te placă fetele.
https://i0.wp.com/femeide10.ro/wp-content/uploads/2016/08/image-1338.jpeg
https://i.pinimg.com/736x/69/0e/f5/690ef51544f5cd4c7a596116dfcb2b40.jpg

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel de aici https://i0.wp.com/femeide10.ro/wp-content/uploads/2016/08/image-1338.jpeg este cumva Ricky Martin mai tanar? daca e el te anunt ca o fi el frumos dar este gay. nu am nimic cu cei gay, doar ca idee am zis

vezi tu nu toate femeile se uita doar la cum arati, pe unele le incanta si sarmul, carisma pe altele banii

de asta ai sa vezi femei de 30 de ani cu mosi de 70

sau femei frumoase cu barbati urati...in lipsa materialismului sunt si femei care cauta barbati care sa le faca sa se simta bine, sa vorbeasca frumos sau sa aiba simtul umorului sau femei care simt o chimie cu acei barbati, impart aceleasi hobbyuri de exemplu pentru muzica, pictura, film etc
Am sta pana luna viitoare sa discutam si tot nu am deslusi cand si in ce fel fac femeile alegeri, ce stiu eu est faptul ca femeile gandesc diferit de barbati, uneori chiar mult mai matur!
Adica rar sunt acele femei care isi desfac picioarele doar pentru ca un barbat este frumos, ele vor sa vada si alte chestii.
Iar cele care sunt usuratice sunt la fel de bine precum suntem noi barbatii in general, acelea nu au nici demnitate in general si nici vreo inteligenta, adica nu trec prin filtrul ratiunii si gandirii alegerile pe care le fac ci doar una stiu si buna strict atractia trupeasca, hedonismul
E adevarat noi barbatii suntem precum aceasta categorie a femeilor usuratice, pentru ca o vorba spune "penisul nu stie carte"

si eu ca barbat pot aprecia un barbat frumos insa eu il vad frumos din alta perspectiva strict a trasaturilor si nu a atractiei! cum sunt cei 2 din imaginile pe care le-ai postat tu, au alura de fotomodele, dar asta nu inseamna ca toate femeile mor dupa genul asta
poate nu ai sa crezi dar multe femei nu au atractie catre barbatii tipla si musculosi sau atletici si cu patratele!
Si asta o stiu de la numeroase discutii cu anumite femei.
Evident ca nu am facut o statistica

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Am ales 2 poze de pe internet cu bărbați care arată cam exact cum arătam eu în tinerețe.
Că e Ricky Martin ăla nu contează, tipul lui de bărbat contează ca exemplu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simpatic):

Un bărbat ca ăia 2 din pozele puse de mine are zeci de femei frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu caută băieti cuminți, daca ești cuminte ești beta, cățeluș, te vor vedea și trata ca un prost și să pari alfa nu merge că te simt repede

| Dandinelle a răspuns:

Eu zic in primul rand obisnuieste-te cu singuratatea. E ok sa fii si singur si sa vezi daca tu chiar ai toate tiglele pe casa.

| 1234568807 a răspuns:

Sa iti faci o relatie

| Alexandru250201 a răspuns:

Iesi in lume, stai cat mai mult in afara zonei de confort si o sa fii observat daca esti un om prezentabil

| aimond a răspuns:

Pentru o parere mai buna totusi cred ca ar trebui sa stim despre ce fel de om este vorba si ce varsta ai. In functie de asta se pot privi lucrurile dintr-o alta perspectiva.

| 123TuEstiGy a răspuns:

Sala si bani multi multi MULtI.

| AnemonaMaxim a răspuns:

Și homosexualitatea este o opțiune! Bărbații se înțeleg mereu! Respect, sănătate și putere!?

| MarioBuzea51 a răspuns:

Mai caută, sigur vei găsi.

| DonGiani explică (pentru MarioBuzea51):

Am cautat dar degeaba