| anonim_4396 a întrebat:

Aseara eram pe strada cu o prietena si a venit si fostul meu prieten cu care eu vreau acum sa ma impac si a salutat`o numai pe ea! In loc sa zica si el ce faceti. a zis "ce faci M." straight face. Nu`i inteleg deloc comportamentul. El este in gasca cu noi, stam in fiecare seara afara si el vorbeste cu restul fetelor si cu mine nu.culmea e ca el stie ca imi place de el si ca vreau sa ne impacam. De ce credeti ca face asa? Numai sa ma enerveze pe mine? Si credeti ca ar mai vrea sa fim impreuna? Daca nu acum mancar mai tarziu.

2 răspunsuri:
| dydo a răspuns:

Pai gandeste-te din ce motive v-ati desp. ce motive are sa se comp asa ia-l de-o parte si intreaabal dc are comportamentul asta fata de tine. spune-i dca ar vr sa va impacati, daca nu macar sa ramaneti amici si sa existe respectul intre voi.conteaza si varsta lui. daca are peste 16 dupa parerea mea nu te mai vrea.sau inca te iubeste dar vrea sa te uite...

| eye a răspuns:

Poate l-ai suparat cu ceva prin atitudinea ta sau vrea el ca sa-ti faca in "sac"... cred ca cel mai bine ar fi sa-l intrebi de ce sepoarta cu tine asa in 4 ochi