| anonim_4396 a întrebat:

big hug Azi am mers la scoala cu doi colegi si pe drum am dat de fosta iubita era in fata mea eu eram in spatele ei si a intors capu si m-a vaz... apoi a mai intors o data ( intentionat ), ea a mers inainte eu am luat-om la stanga ( e mai mare ca mine, acum ea e la liceu, eu a 8 ) cand am ajuns la capul strazii am dat de o alta fosta iubita laughing si ne-am salutat( acum as vrea sa ma impac cu ea ) la scoala in pauze tot ne-am salutat si mi-a sps " Nu e frumos sa te uiti la fundul unei fete" laughing si cand am plecat acasa ea tot intorcea capu si tragea cu ochiul, eram in spatele ei, aseara mi-a sps ca mai tine la mine, dar nu va mai fi ceva intre noi. Credeti ca vrea sa ne impacam? Maine as vrea sa o opresc si sa ii propun. Voi ce sfaturi si ce pareri imi spuneti? Funda si restul vot!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Go 4 it.

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu zic sa incerci... incercarea moarte n-are, moare ala care incearca laughing)

| whiteviper98 a răspuns:

Frate, daca iti trage cu ochiul, inca te vrea, propune-i, sa iesi cu ea la un suc, si poate.smug funda?batting eyelashes