| alexdanut6978 a întrebat:

M-am trezit acum 5 minute deoarece am avut un vis groaznic.
Ce ar trebui sa insemne daca visez ca mor, ajung in iad unde sunt multe persoane normale, ca cei din armata si ma chinuiau. Apoi a venit un taximetrist dupa mine, am urcat si deodata am inviat.
Acum, eu eram in sicriu dar eram simgur in camera. Ma duc in camera mamei si o gasesc pe mama trista si cand m-a vazut a inceput sa planga si mi-a dat sa mananc o bomboana.
Ce poate insemna asta?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu inseamna nimic. Poate esti speriat, tensionat vazand numai stiri despre morti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică ' am înviat', cine te crezi, Iisus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Eu asta vara am visat ca vin teroristii cu vapoarele si incepe sa atace oamenii din port si dupa toata Constanta, asta inseamna ca am avut o premonitie? laughing Visezi la ce te gandesti, nici un site nu poate sa-ti zica ce inseamna visul tau pentru ca doar tu stii ce inseamna.
Si eu mai am vise idioate ca vorbesc cu persoane sau ma intalnesc cu unele persoane cu care n-am mai tinut legatura de ani buni si brusc in urmatoarele zile chiar se materializeaza visul, deci mm. poate o sa mori.
Bat campii grav rolling on the floor)! Nu inseamna nimic visul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O trauma mai veche pe care n-ai depasit-o poate...stiu eu?

| Armenianeek a răspuns:

Dacă ai vise de genu consecutiv ar cam trebui să-ți faci ordine-n gânduri.
Te poți interesa, de asemenea la semnificația viselor pe net, poate te liniștești.