| cristinutza_6195 a întrebat:

Astazi este valentines`s day adica ziua indragostitilor si eu creau sa va zic niste texte pentru cupluri:-Dedicatii de Valentine’s Day noi, noi pentru ca aceste cuvinte nu se vor demoda niciodata. Trimite cele mai frumoase dedicatii de dragoste de Valentine’s Day persoanei iubite! Sarbatoreste si cinsteste dragostea impreuna cu persoana draga si spune-i ce simti cu adevarat, trimite-i un frumos text de Valentine’s day emotionant si plin de dragoste. De Valentine’s day, noi suntem Cupidon vostru, caci venim in ajutorul tau cu aceste frumoase dedicatii de Valentine’s Day care te vor ajuta sa iti exprimi sentimentele ce le simti. Daca doresti sa ii faci o surpriza placuta persoanei iubite, cel mai frumos lucru pe care il poti face, mai mult chiar si decat cel mai scump cadou, este sa-i trimiti un mesaj emotionant si original care sa contina o dedicatie de dragoste venita din suflet. Nu uita ca de multe ori cuvintele pot insemna mai mult decat orice cadou. De Ziua Indragostitilor, de Valentine’s Day si Dragobete, toti cei indragostiti isi dezvaluie latura lor sensibila si isi martirisesc iubirea persoanei iubite. Insoteste dedicatia de Valentine’s Day cu un frumos trandafir rosu sau cu o inimioara rosie si veiziua cu sunetul vocii tale, tu mi-ai adus atat de multe zambete si dragoste, esti totul pentru mine si
am fost atat de binecuvantat cand Dumnezeu te-a trimis aici pentru mine. face cea mai frumoasa dedicatie de Valentine’s Day. -As vrea sa fiu o stea, sa stralucesc numai pentru tine, sa ma transform in ploaie, sa cad usor peste trupul tau fierbinte, apoi sa ma evapor, s-ajung din nou in cer, sa le zic ingerasilor cat de mult TE IUBESC! -

2 răspunsuri:
| simonica57 a răspuns:

Da dragute fundita?

| SaLonYcaSustineToateCampaniiletpu a răspuns:

Zile in sir m-am tot gandit ce cuvant ar fi mai potrivit sa-ti spun astazi. Ca o dulce ameteala ma cuprinde atunci cand ma gandesc la tine. Si acum ma pierd. Nu vreau, nu pot sa mai gandesc. Pur si simplu te iubesc si alte cuvinte nu gasesc.
Tu imi luminezi ziua cu sunetul vocii tale, tu mi-ai adus atat de multe zambete si dragoste, esti totul pentru mine si am fost atat de binecuvantat cand Dumnezeu te-a trimis aici pentru mine.
Te-as minti daca as spune ca te plac. Te iubesc din adancul inimii mele. Happy Valentine’s Day!
Te port in minte si in suflet. Te simt in aerul pe care il respir in aceasta zi de Valentine’s Day. Faci parte din mine… Pentru totdeauna. Te iubesc!
Te iubesc. am scris pe zapada… dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Este scris Te Iubesc in inima meea si de acolo, nimeni, nicioadata nu va putea sa le stearga… pentru ca te iubesc nespus de mult!
Te iubesc mult viata mea, te iubesc asa cum nu am mai iubit pe nimeni in viata mea, ai aparut atunci cand aveam cea mai mare nevoie de tine, esti un inger pe pamant, orice as face, orice mi-as dori, iubire ca a ta nu voi mai gasi, te iubesc mult viata mea!
Te invit sa plutim printre nori, sa sorbim raiul din priviri. Te invit sa fii Valentinul meu!
Sunt un om norocos pentru ca sunt ales de tine si vreau sa te rasplatesc, sa nu te dezamagesc in alegerea facuta. Iti promit o zi a indragostitilor de neuitat!
Sunt un milion de stele si un milion de vise, tu esti singura mea stea si singurul meu vis! Te iubesc!
Sunt un hot si am sa iti fur inima de acest Sf Valentin!
Stiu ca tu stii ca eu te iubesc. Dar de fiecare data simt nevoia sa iti amintesc.
Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza… Happy Valentine’s Day!
Simt ceva in inima mea, este ca o mica flacara. De fiecare data cand te vad, aceasta flacara se aprinde. Această flacara arde pentru tine, pentru ca te iubesc!
Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta de Sfantul Valentine!
Sarutul e o minunata inventie a naturii care ne opreste atunci cand cuvintele sunt de prisos. Happy Valentine’s Day!
Pot sa nu te mai vad, dar nu pot sa mi te scot din inima. Pot sa nu te mai ating, dar nu pot sa mi te scot din minte. Poate nu mai insemn nimic pentru tine, dar tu vei fi intotdeauna speciala pentru mine.
Nu ti-am dat mesaje de Sfantul Valentin sau Dragobete nu pentru ca eu te iubesc mai presus de cuvinte…
Nu pot sa nu ma gandesc in fiecare secunda la tine in aceeasta zi…. Ma gandesc la tine pentru ca viata mea esti TU!
Nu pentru ca iubesc sunt fericit, ci faptul ca sunt indragostit de tine ma face fericit!
Nimeni nu-mi poate fura zambetul care-mi apare cand ma gandesc la tine. You are my Valentine!
Ma faci fericit si cred ca tie iti datorez bucuria de viata, imi umpli viata de un sentiment de bine, de un sentiment ca toate lucrurile sunt asa cum trebuie sa fie. Te iubesc raza mea de soare mai mult de cat oricand de Valentine’s Day!
La multi ani de Sfantul Valentin!… Asta ca sa fiu si eu cat de cat in randul lumii chiar daca nu am treaba cu aceasta zi… de Indragostiti. Noi suntem indragostiti unul de altul in fiecare zi…
Iubesc 3 lucruri! Soarele, luna şi pe tine! Soarele pentru zi, luna pentru noapte si pe tine pentru totdeauna!
Intalnirea cu tine a fost o soarta, devenind prietenul tau a fost o alegere, dar sa ma indragostesc de tine a fost ceva ce nu am putut controla.
In fiecare zi ma trezesc iluminat de dragostea pe care ti-o port, fiecare zi imi pare mai buna, mai frumoasa pentru ca tu existi. Te iubesc dragostea mea mare!
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul in acesta zi de Sfantul Valentin!
Fiecare din noi este un inger cu o singura aripa si nu putem zbura decat imbratisandu-ne! Fii Valentinul meu… in fiecare zi…
Fara tine… ratacesc la intamplare si toate cararile vietii imi sunt pustii… Fara tine… sunt praf risipit inutil peste lucruri… Si dor si plecare… sunt Fara tine… Valentina vietii mele!
Exista flori in gradina mea, exista flori în parc, dar nimic nu este mai frumos decat atunci cand buzele noastre se intalnesc in intuneric! Esti cea mai frumoasa floare a mea!
Eu ma simt atat de fericit, stiu de ce? Pentru ca sunt atat de norocos, stii de ce? Pentru ca Dumnezeu ma iubeste, stii de ce? Pentru ca mi-a oferit un dar, stii care? Pe tine, dragostea mea!
Este greu sa vorbesc atunci cand sunt indragostit pentru ca atunci cand te privesc, frumusetea ta ma lasa fara rasuflare.
Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spune Te Iubesc cu o singura privire… Imi acorzi o intalnire astazi de Sfantul Valentin?
Dragostea mea pentru tine va dura pana cand un orb va reusi sa picteze zgomotul unei petale de trandafir cazuta pe o masa de cristal. TE IUBESC!
Dragostea este limba in care inimile noastre vorbesc una cu cealalta. Pentru tine, dragul meu, inima mea tresalta si canta triluri de fericire in aceasta zi de Valentine’s Day!
De ziua indragostitilor ai o singura sansa… aceea de a o petrece cu mine… si iti voi arata ca nu vei regreta!
De valentine’s Day, lasa-ti inima sa zburde pe cararile iubirii… invata sa fii fericit, iubeste ca sa fii iubit!
Daca iubirea mea s-ar masura, iti spun acum, dragul meu, ca te iubesc pana la cea mai indepartata stea, din cea mai indepartata galaxie, din cel mai indepartat univers, si inapoi, si tot asa, de o infinitate de ori!
Daca iti spun ca te iubesc, nu ar fi indeajuns daca nu ti-as spune ca te iubesc pentru totdeauna!
Daca imi pierd buzele te sarut cu ochii, daca-mi pierd ochii te sarut cu inima, daca-mi pierd inima o gasesc sigur la tine. Ne vedem azi de Sfantul Valentin?
As vrea sa-ti fiu patura, as vrea sa-ti fiu pat, as vrea sa-ti fiu perna sub cap, vreau sa fiu in jurul tau, vreau sa te tin strans in brate si sa fiu norocoasa persoana care te pupa de Sfantul Valentin!
As vrea sa fiu o stea, sa stralucesc numai pentru tine, sa ma transform in ploaie, sa cad usor peste trupul tau fierbinte, apoi sa ma evapor, s-ajung din nou in cer, sa le zic ingerasilor cat de mult TE IUBESC!
Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti si acum cand ploua aud numele tau peste tot…
Aceasta zi a stans in ea un intreg munte de dragoste. Opreste-te din drumul tau grabit, intoarce-ti privirea inapoi si aminteste-ti cat de mult TE IUBESC!