| LaviniuA a întrebat:

Astazi fiind 1 martie, cu ce atentii si complimente va maltratati sexul opus?

p.s. Lamultean tuturor fetelor, femeilor, precum si celor care se considera femei! big hug

Sper ca ati reusit sa va faceti fermecatoare astazi. Eu nu, ca n-am apa calda de 3 zile.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Tu ești un fel de wednesday wannabe din moment ce consideri maltratări, atențiile.

Ok, dacă ne gândim că zahărul și chimicalele din dulciuri îți fac mai mult rău decât bine, putem spune că cine ți le oferă îți face rău, la propriu.

Also, nu mai ziceți lma de 1 martie că nu se sărbătorește nimic, cu atât mai puțin doar fetele.

Și de ce ar trebui să se facă fermecătoare fetele pentru un motiv așa banal? De ce nu sunt deja fără să fie nevoie să facă 1000 lucruri?

Ps.Te poți spăla și cu apă rece sau încălzi la aragaz, plită whateva, dacă nu ai la cine să te duci să te speli.

| LaviniuA explică (pentru J0B0MAT):

Nu-i motiv de sarbatoare dar un cadou in plus acolo nu strica.

Si sunt deja fermecatoare, dar s-a obisnuit lumea si nu mai observa. Acum trebuie extra.
Da stiu imi torn cu cratita pentru un plus de farmec big grin

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate la tine se practica BDSM-ul in luna martie happy

| LaviniuA explică (pentru Simpatic):

Dada e luna iubirii și a catușelor big grin

| Lupică27 a răspuns:

''lamultean''...
la multi ani domnisoara, sa fi...cu minte!

| Alexandru1111199 a răspuns:

Cred ca nu stii definitia cuvantului a maltrata rolling on the floor, a maltrata inseamna ca o bati pe una de o zapacesti, ca o injuri de tot neamu si asa mai departewinking (ca sa nu sara feministele pe mine, am folosit singular feminin pentru ca fata a pus o intrebare legata de femei).